Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Dalaman – Marmaris arasında Havaş veya Muttaş hizmet veriyor mu?
Cevap: Evet her ikisi de Marmaris Otogara kadar ulaşım hizmeti vermektedir. Fakat Havaş ve Muttaş ile Marmaris Otogarına geldiğinizde, otogardan gitmek istediğiniz yere ayrıca bir taksi tutarak ve ekstra tutarlar ödeyerek gitmeniz gerekmektedir. 

Soru: Dalaman – Marmaris Arası Transfer Servis Saatleri Nelerdir?
Cevap: Dalaman Havalimanı – Marmarisarasında iç hatlar uçuşlara göre geliş ve gidiş servis saatlerimiz değişmektedir. Dalaman Havalimanı - Marmaris arasında tüm iç hat uçuşlara karşılıklı paylaşımlı shuttle transfer hizmetimiz vardır. Detaylar için lütfen çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Soru: Dalaman Havalimanı – Marmaris Arası Ulaşım Kaç Km ve Kaç Saat ?
Cevap: Dalaman Havalimanı – Marmaris arası ulaşım 96 Km’dir. Yolculuk 1 Saat 15 Dakika sürmektedir.

Soru: Dalaman Havalimanı – Marmaris Transfer Fiyatı Kaç Lira ?
Cevap Dalaman Havalimanı – Marmaris arasında paylaşımlı shuttle transfer fiyatımız kişi başı tek yön 65 TL’dir. Özel transfer fiyatlarımız araç tiplerine göre değişiklik göstermektedir.

Soru: Dalaman Havalimanı – Marmaris Paylaşımlı Shuttle Transfer Hizmetinde Hangi Araçlar Kullanılır ?
Cevap: Bu hizmetimizde ulaşımlarınızda yolcu yoğunluğuna göre 7-8 kişilik Mercedes Vito veya 14-16 kişilik Mercedes Sprinter minibüsler kullanılmaktadır.

Soru: Havalimanında Karşılanacakmıyım, Size Nasıl Ulaşıcam ?
Cevap: En geç uçak kalkış saatinizin hemen öncesinde araç, şöför ve karşılayacak kişinin telefon bilgileri sms yoluyla size iletilecektir. Çıkışta 724 Marmaris Transfer tabelası ya da adınız ile karşılama yapılarak aracınıza yönlendirme yapılacaktır.

Soru: Uçağım Rötar Yaparsa ?
Cevap: Uçuş numaranızı  rezervasyon esnasında aldığımız için uçuşunuz tarafımızca takip edilir. Ciddi bir rötar durumunda bir sonraki servisimiz ile transferiniz gerçekleştirilir.

Soru: Sistem Nasıl İşliyor ?
Bize 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezimizden ulaşarak veya  web sitemiz üzerinden rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sizden İstediğimiz Bilgiler :
*Tüm yolcuların Adı Soyadı
*En az bir yolcunun irtibat telefon numarası ve mail adresi
*Geliş ve Dönüş tarihleriniz ve uçuş kodlarınız
*Tüm yolcuların TC Kimlik numarası veya Pasaport Numarası  (1 Kasım 2018 Tarihi İtibari ile Ulaştıma Bakanlığı D2 Taşımacılığı yapan tüm acentelere bu zorunluluğu getirmiştir.)
*Yeni kanuna göre uçağa biniş öncesi mutlaka rezervasyonun yapılmış olması gerekmektedir.
*Rezervasyon konfirmeniz e-mail ve/veya sms yoluyla tarafınıza gönderilir.
*Ödeme araçta nakit olarak kabul edilmektedir.