Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle

Dalaman Marmaris Shuttle Transfer

Shuttle Transfer teriminin Türkçe karşılığı bir servis aracının karşılıklı mekik dokuması demektir.  Biz buna Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle Transfer diyoruz. Tam olarak türkçe karşılığı ise Dalaman Havalimanı Marmaris paylaşımlı transfer. Shuttle transfer hizmetimizde, bir aracın maliyetini yolcular paylaşıyor. Biz de işte bu yüzden shuttle yerine paylaşımlı transfer terimini de kullanıyoruz.

Bizim yaptığımız, Dalaman Marmaris Havaş hizmetinden daha fazlası. Dalaman Havalimanı Marmaris arası shuttle transfer hizmetini HAVAŞ havalimanı ile otogar arasında veriyor, biz ise sizi Dalaman Havalimanından Marmaris’te kalacağınız otele kadar bırakıyoruz ve Marmaris’te kaldığınız otelden alıp Dalaman Havalimanına götürüyoruz.

D2 belgesi ile tarifesiz taşımacılık yaptığımız için, sabit bir hareket saatimiz yoktur. Transfer saatlerimizi, sizin uçuş saatlerine göre ayarlıyoruz. Dalaman Havalimanından Marmaris’ e geliş ve dönüşlerinizde, uçak iniş ve kalkış saatlerine göre transfer saatlerimizi belirliyoruz ve sizi Dalaman Havalimanından Marmaris’ e ve Marmaris’ den Dalaman Havalimanına çok ekonomik fiyat ve ücretler ile direkt ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken, en geç 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. 1 Haziran - 31 Ekim tarihleri arasında kişi başı ücretimiz 50 TL

Dalaman Havalimanı Marmaris Shuttle Transfer Hareket Saatleri, Ucuz Fiyat ve Ücretleri ile Dalaman Havalimanından Marmaris’ e Shuttle Transfer ile Ulaşım İçin Telefon: 0531 700 22 02 Hemen Ara, Yerini Ayırt, Ödemeyi Araçta Yap!

dalaman_airport_marmaris_shuttle_transfers.jpg